Putovat vstříc dobrodružství, nekonečnem, ku hvězdám...

Aktualismus citátový aneb trn v oku:
"Nejvíce štěstí není na lidských drahách, ale mimo ně... neviděno nebo zhrzeno..."
Jiří Karásek ze Lvovic - Smrt sábské královny (Zlatý triptych)

Chceš-li Maglaiz čísti, musíš jinam.


Miniworkshop v Brně

28. března 2012 v 20:13 | Maglaiz |  Pracovna
V dubnu vám drahý Maglaizíček odcestuje do Brna, sice jen na chvilinku, přesto by vám rádo o tom řeklo. Možná byste chtěli dojít tam, kam cíleně míří, i vy. Je to již pár dnů, kdy za mnou přišla tetka Temnářka a optala se, zda bych 11. dubna neměla čas. Čas byl, peníze pravděpodobně také, tak proč ne. Nebyla by to Temní, aby nebyla akční a nevymýšlela mezi psaním Vílích kruhů (VéKá(Véček)) a poctivým chozením do školy ještě další ptákoviny.


Naplánovala totiž s Mílou Lincem menší workshop pro ty, kteří rádi fantasy literaturu. Hlavně ji rádi propagují svým psaním. A co bych tu o tom kvákala? Nechám promluvit odborníky a pořadatele:

Jedná se o oficiální pozvánku od Míly Lince:
Milí psavci a autoři,
literárních workshopů je plno, ale přesto máme pocit, že by jich mohlo být povícero. Zároveň často slýcháme stesky Brňanů, že většina akcí se děje v Praze (případně jinde, ale stále od moravské metropole příliš daleko), a tak jsme dali hlavy dohromady a připravili na 11.4.2012 setkání pro všechny, kteří by se rádi něco o psaní dozvěděli, získali nějaké nové informace nebo prostě jen chtěli najít spřízněné duše, s nimiž mohou své psaní probrat. První brněnský miniworkshop se bude konat v čajovně Chajovna (Dominikánské náměstí 6/7, Brno) od 17:00. Takže (nejen) Brňáci - pokud máte chuť a píšete a chcete se setkat s bandou podobně smýšlejícího člověčenstva, hlaste se na emailu terezamatouskova@post.cz nebo roggeveev@seznam.cz. Info získáte i na fesjbukovské stránce http://www.facebook.com/fb.terezamatouskova.
Hostem bude i známý spisovatel Martin D. Antonín, který se rád podělí o "tajemství", jak se stát úspěšným autorem. Setkání je zdarma (ale aby nás v čajovně měli rádi i nadále, pamatujte na známé přísloví "bez peněz do hospody nelez" ).
Já nemám co dodat, snad jen že jste srdečně zváni. Pokud někdo pojedete z Ostravy do Brna, dejte vědět. Svezeme se spolu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama